PONUKA

Permanentný make up obočia

PhiShading, BreezyBrows, Gosh Copenhagen make up

PhiBrows Microblading

Phibrows Microblading: PhiBrows je manuálna, permanentná technika hyperrealistickej kresby obočia, pri ktorej sa tvar obočia počíta podľa morfológie tváre a zlatého podielu (phi 1,618). Obočie je jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene. Táto technika permanentného make-upu je vhodná pre klientky, ktoré túžia po upravenom obočí, ale boja sa, že po permanentnom make-upe bude ich obočie príliš výrazné a bude vyzerať neprirodzene. Ideálnym riešením je práve microblading. Vykonáva sa čepieľkou.


PhiShading Microblading s tieňovaním

Phishading Microblading s tieňovaním: ide o doplnenie klasickho microbladingu tieňovaním pokožky medzi jednotlivými chĺpkami, aby pôsobilo plnšie, hustejšie, tmavšie


Plné

Plné: ide o rovnomerne vyplnenú plochu celého obočia, väčšinou používaná pri prekrytí nepekných pozostatkoch starého PMU.


Púdrové

Púdrové: pri tejto technike vytvárame krásnu, výraznú líniu obočia bez ostrých kontúr a prísneho vzhľadu s mimoriadne prirodzeným efektom. Obočie touto technikou vyzerá ako prepudrované očným tieňom alebo vytieňované mäkkou ceruzkou. Efekt je prirodzený, nežný a súčasne pridáva výraz.


Kombinované

Kombinované: je to kombinácia chĺpkov a púdrového obočia. Na začiatku obočia je urobených pár chĺpkov , aby pôsobilo reálne a zvyšok obočia je plný, púdrový , pričom sa zvýrazní krásny tvar obočia.


BreezyBrow

Breezybrow: je nový jedinečný štýl permanentného make-upu. Cieľ tejto techniky je maximálne prirodzený vzhľad obočia, ktorý pôsobí tak trochu nedbalo a vzdušne. V podstate tak, ako nám ho príroda nadelila. Štýl nedbalého naturálneho obočia, je v súčasnej dobe na najvyššom módnom bode, môžete ho vidieť na všetkých módnych mólach alebo časopisoch, na známych modelkách. Je však potrebné povedať, že BreezyBrows štýl nie je pre každého.


Permanentný make up očných liniek

Permanentný make up očných liniek: je skvelý spôsob ako definovať a zlepšiť tvar a prirodzenú krásu Vašich očí. Výhody sú mladistvý vzhľad, menej dráždenia očí pri každodennom líčení očných liniek a ušetria váš čas ráno pri líčení.


Príležitostný make up (líčenie)

• večerné

• plesové

• na stužkovú

• na tablo

• svadobné


Darčeková poukážka

V ponuke sú tiež darčekové poukážky na permanentný make up obočia , očných liniek a tiež líčenia. Obdarujte svoju polovičku, mamu, sestru či kamarátku darčekovou poukážkou Lýdia Vizáž ešte dnes.

Ak máte záujem niekoho obdarovať, neváhajte ma kontaktovať >