O MNE

Od roku 2001 som pracovala ako kozmetička, vizážistka. Odbornej vizáži som sa venovala od roku 2004. V tej dobe som začala pracovať v spoločnosti Glamour Slovakia a.s. ako profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen. Vďaka nej som pracovala na mnohých nižšie uvedených projektoch.

Na tejto práci ma bavila schopnosť urobiť i z obyčajnej ženy sebavedomú dámu, a to relatívne za krátky čas, dokázať, že každá žena môže byť pekná. Ďalej rozmanitosť farieb a výrobkov – hra s farbami, ktoré dokážu veľmi veľa. No a v neposlednom rade práca s ľuďmi, naberanie nových skúseností, a spätné odovzdávanie tých mojich novým klientkám.

Ako vizážistka pre značku GOSH Copenhagen som pracovala skoro 19 rokov. S výnimkou materskej dovolenky.

Presne v tom období, v roku 2015 ma to začalo ťahať tiež iným smerom – smerom permanentného make-upu. Upravené obočie bolo pre mňa vždy prioritou. Od toho roku som absolvovala už niekoľko kurzov permanentného make-upu.

Až poslednej spomínanej Phibrow akadémii vďačím za najrozsiahlejšie vedomosti v oblasti permanentného make upu.

Phibrows Microblading Academy Branko Babic je najprestížnejšia a najlepšia Academy uznávaná v celom svete, ktorá sa venuje prirodzenému tetovaniu obočia, kozmetike, pmu, školeniam.

Mala som tú česť študovať u absolútnych profíkov Mastrov Lenka Lutisan a tiež Michal Komorovsky, ktorým ďakujem za dokonalé školenie. Za všetku trpezlivosť, odpovede, tipy triky a celé know-how tohto hyperrealistického obočia. Kurz bol nad moje očakávania! Po úspešnom ukončení nosím titul 'Artist '.


Naučili ma dokonalý tvar phi-obočia, presnú hĺbku vpichu, rezu, čo je pri permanentnom mejkape veľmi dôležité a hlavne presnú skladbu chĺpkov, aby obočie vyzeralo naozaj reálne.

Mala som potrebu sa zdokonaliť, robiť svoju prácu lepšie a prinášať vám lepšie, krajšie, kvalitnejšie výsledky.

V roku 2020 som pod záštitou tejto úžasnej akadémie absolvovala ďalší kurz permanentného mejkapu, tzv. BREEZYBROWS . Školila ma samotná Veronika Petras, ktorá je celosvetovo uznávanou Masterkou pre túto techniku. Ide o unikátny štýl obočia, ktoré pôsobí, vzdušne , sviežo, tak trochu strapato a predsa upravene.


V súčasnosti sa už venujem permanentnému make upu viac ako líčeniu, za čo vďačím mojim spokojným klientkám.

Klientky za mnou prichádzajú s mnohými problémami, želaniami. Niekedy je to nové obočie, a často tiež prerábka pozostatkov starých tetovaní. Niekedy je to veľmi prirodzené obočie, inokedy zase výraznejšie obočie, ktoré už nebude treba dokresľovať. V každom prípade sa vám snažím vyhovieť, vyčarovať vám na tvári spokojný pohľad, dosiahnuť vysnívané obočie.

Preto každému zákroku predchádza krátka konzultácia, kedy zhodnotím vašu pleť, vaše obočie. Vy mi poviete o svojej predstave a ja vám o možnostiach ako ich dosiahnuť. Nie každá technika je totiž vhodná na každý typ pleti.


Túto prácu považujem za hobby, preto ju robím rada a s láskou. Každá jedna z vás je pre ma individuálna osobnosť , každej jednej z vás preto venujem čas, ci už pri dohadovaní termínu, ci už pri konzultácii, alebo pri samotnom zákroku. V tejto oblasti, kde je precíznosť a pedantnosť na prvom mieste, som sa naozaj našla.